Pojďte s námi dělat dobré jméno finančnímu poradenství.

Svobodný přístup k lidem s důvěrou v profesionalitu a charakter.

Přidejte se k naší vizi.

Na dnešním trhu finančního poradenství se střetávají dva světy.
Svět tradičních MLM společností a novějších POOLů.

MLM nabízejí systém, podporu, procesy, na druhé straně méně svobody, nižší provize, mnohdy příliš dominantní způsob přístupu k lidem s prvky, které přináší vyšší míru stresu a demotivace.

Na straně druhé svět POOLů, kde po prvním nádechu svobody, samostatnosti a vyšších provizí přichází vystřízlivění, protože mnozí manažeři a poradci zjišťují, že bez týmu za zády se ráno hůře vstává, bez podpory je těžší vybudovat tým nebo, že nelze být na dvou místech najednou a co dřív dělala centrála, najednou musím dělat sám.

Proto jsme se rozhodli jít cestou dvou systémů. Můžete si vybrat Frančízu (bez vstupního poplatku) nebo Pool.  Je nám vlastní otevřený, pozitivní, svobodný přístup k lidem s důvěrou v profesionalitu a charakter, který se skrývá uvnitř většiny z nás. Proto máte svobodu již při výběru samotného systému. Oba trendy budoucnosti. Každý vhodný pro někoho jiného. Najděte, co je vašemu srdci a schopnostem bližší.

Kam patříte vy?

 • Chci nejlepší nástroje na trhu
  Systém a podpora, které mi pomohou k růstu, jsou pro mě důležitější než vlastní značka.
 • Chci spolupracovat a nebýt na vše sám
  Chci být součástí týmu kvalitní existující značky, který spolupracuje, sdílí, předává si.
 • Čas je pro mě cenný
  Nechci ztrácet čas marketingem, tvorbou materiálů, kariéry, systému adaptace nováčků a jinými záležitostmi, které již vymyslel někdo jiný
 • Jsem manažer, ne právník a risk manager
  Pro majitele firem se zkušenostmi, týmem, vlastní kariérou, kteří chtějí budovat vlastní značku a hledají servisní společnost.
 • Vést tým nebo celou firmu je rozdíl
  Pro budoucí majitele firem, kteří mají tým, ale malé podnikatelské zkušenosti. Pro vás je náš Ready Made Concept.
 • Jsem „vlk samotář“
  Pro vysoce kvalifikované a zkušené samostatné poradce s dlouhou pracovní historií.

Staň se členem týmu!

Zavoláme vám! Nechte nám kontakt a my se vám ozveme.

Odměňování

Nabízíme jedny z nejvyšších provizí na trhu. Ve všech produktových kategoriích. Získatelské i následné provize stejně jako management fee. Zeptejte se na konkrétní provize pro vás.

Kariéra

Ať už jste nováček, který potřebuje podporu, zkušený samostatný poradce, manažer s týmem či zájemce o naši franšízu. U nás najdete místo. Zeptejte se na konkrétní  kariérní místo pro vás.

Náš přístup

Na rozdíl od mnohé konkurence nepovažujeme za normální 6-ti měsíční výpovědní lhůty. U nás najdete běžné 2-dvouměsíční lhůty bez konkurenčních doložek, které by vás v budoucnu omezovali. Kmen, kteří si přivedete je váš. V případě, že se rozejdeme, můžete si jej od nás zase převést.

Stornofond

S ohledem na nízkou míru storen držíme stornofond pouze na 10 % . V případě, že individuálně stoupne stornovost ŽP na vyšší, ohrožující míru, je výše stornofondu nastavena individuálně.