Máte se na koho obrátit

Alfréd je unikátní login, který v sobě skrývá nejen obvyklé části virtuálních kanceláří jako je správa klientů, provizí nebo dokumentace od partnerských společností. Obsahuje několik

Call centrum

Jako jedna z mála společností nabízíme možnost využití podpory firemním call centrem. Úspěšný koncept společnost používá od svého vzniku. Je určen nejen začínajícím poradcům, ale i těm, kteří museli zanechat klientský kmen ve společnosti, ze které odcházejí a budují si nový.

Portál Hypooperátor.cz

Portál www.hypooperator.cz je nástroj on-line podpory prodeje hypotečních úvěrů. Poradci, kteří se orientující se na poskytování produktů k zajištění bydlení díky Hypooperátorovi získávají nové klienty.

Compliance

Zákonodárci a úředníci jsou na zprostředkovatelské společnosti i samotné poradce stále přísnější. Kvalitní implementace regulatorních požadavků a kontrola jejich uplatňování v praxi patří k nejnáročnějším úkolům oboru. Úkolem interního compliance managera i specializované externí právní kanceláře je ochrana společnosti i našich poradců.

USF

Jsme členy Unie společností finančního zprostředkování a poradenství USF ČR.

Posláním unie je zlepšit kvalitu služeb v oblasti finančního poradenství a zprostředkování na českém trhu. Snaží se jasně deklarovat standardy finančního poradenství a zprostředkování a důsledně dohlížet na jejich dodržování ze strany členů USF. Pracuje na zlepšování podmínek pro výkon podnikání v oboru, a to jak v oblasti legislativní, tak v oblasti ekonomické. Díky aktivní účasti máme příležitost utvářet dění na českém trhu.

Přečíst více o Unii společností finančního zprostředkování a poradenství